Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 41 common:people_all_forms
Новини

Тиждень правових знань 04.12 - 08.12 Понеділок (04.12) Загальношкільна лінійка з нагоди відкриття Тижня права. Оголошення плану тижня Всеукраїнський урок «Права людини» Вівторок (05.12) Години спілкування «Права свої знай та про правила й обов'язки не забувай» Середа (06.12) Книжкова виставка в бібліотеці «Закони - це захист кожного громадянина України» Четвер (07.12) Засідання клубу «Що я можу у свої 15?» П'ятниця (08.12) Презентація плакатів «Правила для дорослих починаються з правил для учнів» Підведення підсумку тижня.

7 квітня 2020 о 17:29 | Гриньків Н. О. | no comments

13 квітня 2019 року відбулася Всеукраїнська олімпіада з історії "Єдина Україна: історія соборницького поступу", яку проводив історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За результатами олімпіади найбільшу кількість балів набрала учениця 10 класу Воронського ліцею Воловодюк Оксана Ярославівна, яка зайняла почесне перше місце (вчитель історії Дебенко Роксолана Степанівна). Вітаємо Воловодюк Оксану та вчителя історії Дебенко Роксолану Степанівну!

16 квітня 2019 о 09:42 | Воловодюк Н. В. | no comments

Шкільні офіцери поліції Управління патрульної поліції в Івано-Франківської області провели інтерактивні лекції з учнями Воронської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
1. "Відповідальність підлітків за порушення закону" (10-11 кл.)
2. "Безпека велосипедиста" (5-7 кл.)
3. "Протидія булінгу в шкільному середовищі" (6-8 кл.)

22 листопада 2018 о 14:47 | Воловодюк Н. В. | no comments

Відтепер у Воронській школі є сучасний комп'ютерний клас.

6 комп'ютерів придбано за сприяння депутата обласної ради Олександра Левицького. Перед цим він допоміг закупити ще й 5 ноутбуків та інтерактивну дошку.

Коломийська районна влада придбала меблі для цього кабінету.

Саме Воронську школу обрали тому, що тут є особливе прагнення удосконалюватися: вчителька інформатики на волонтерських засадах веде комп'ютерний гурток, а учні мають значні успіхи на олімпіадах.

26 січня 2018 о 22:12 | Воловодюк Н. В. | no comments

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

17 листопада 2017 о 10:01 | Адміністратор (. | no comments