Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 41 common:people_all_forms

Мова освітнього процесу

Date: 29 жовтня 2019 о 10:18, Refreshed 24 лютого 2021 о 00:24

Мова (мови ) освітнього процесу

1. Мовою освітнього процесу в ліцею  є державна (українська) мова.

2. Кожний громадянин України має право на здобуття у ліцею загальної середньої освіти державною (українською) мовою.

3. Особам, які належать до національних меншин України, гарантується право на навчання в школі для здобуття початкової освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується шляхом створення, відповідно до законодавства, окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою.

4. Особам, які належать до корінних народів України, гарантується право на навчання в ліцеї для здобуття загальної середньої освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідного корінного народу. Це право реалізується шляхом створення, відповідно до законодавства, окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідного корінного народу України поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою. Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, гарантується право на вивчення мови відповідних корінного народу чи національної меншини в ліцеї.

5. Ліцей  забезпечує обов’язкове вивчення державної (української) мови. Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, іноземцям та особам без громадянства створюються належні умови для вивчення державної української) мови.

6. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в  ліцеї.

7. У  ліцеї, відповідно до освітньої програми, викладаються державною (українською) мовою всі навчальні дисципліни, окрім викладання іноземних мов.

8. У  ліцеї, відповідно до освітньої програми, викладаються такі іноземні мови – англійська у 1-11 класах та французька  мова у 5-9 класах.

(Закон України «Про освіту» (стаття 7. Мова освіти)

Comments:
Only authorized users can leave comments.