Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Конкурс на директора Воронської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 30 липня 2018 о 19:44

Увага, конкурс!

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та  Положення про конкурс  на посаду керівника  комунального закладу загальної середньої освіти Коломийської районної ради затвердженого рішенням від 27.06.2018року  №495-ХХІ/18   «Про затвердження Положення про конкурс на посаду   керівника комунального закладу загальної середньої освіти Коломийської районної ради», наказу управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації від 25.07.2018 року №112 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади – директора Воронської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради.

Місцезнаходження закладу: вул. Марійки Підгірянки 1,  с. Ворона  Коломийський район, Івано - Франківська область.

Оплата праці  визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

громадянин України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан здоров’я якої не перешкоджає виконанню  професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 26.07.2018р. по 24 .08.2018р.  включно до уповноваженої особи з проведення конкурсу за адресою: м. Коломия, бульвар Лесі України, 45, такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

8) перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти на 6 років (план подається у заклеєному конверті з  особистим підписом).

Етапи проведення конкурсу:

1) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

2) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

3) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

4)  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

5) проведення конкурсного відбору;

6) визначення переможця конкурсу;

7) оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсна комісія з 30.08.2018року по 31.08.2018року  за адресою: м. Коломия, вул. Верещинського, 17, тел.2-04-07,  проводить конкурсний відбір:

1)    перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти;

2)    перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань;

3)    публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

4)    надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Базюк Любов Григорівна, тел. 4-63-51, kadru.osvita@ukr.net

В.о. начальника управління  освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації                          Любов Касіян

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.